bez kategorii

Mały przewodnik po ścieżkach wiary

 

s. Izabela Iwańska,  „Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie” – Mały przewodnik po ścieżkach wiary 

 

Drodzy rodzice i wychowawcy, otrzymujecie do ręki prostą i zarazem niezwykłą pomoc: mały przewodnik po ścieżkach wiary biblijnej, czyli wiary która rodzi się ze słuchania słowa Bożego (por. Rz 10,17). Korzystając z niego, otrzymacie odpowiedzi na pytania: Kim jest chrześcijanin? W co wierzy chrześcijanin? Znajdziecie również możliwość wprowadzenia swego dziecka w życie wiarą, oraz praktyczny materiał, który pomoże wam rozwiązać trudność: Jak przekazywać wiarę?

Wszystkim czytelnikom, dorosłym i dzieciom, życzymy doświadczenia tej niezwykłej radości, o której mówi św. Piotr: „Radujcie się (…), wartość waszej wiary okaże się wiele cenniejsza od zniszczalnego złota (…), przy objawieniu Jezusa Chrystusa. Wy, choć nie widzieliście, miłujecie Go; wy w Niego teraz, choć nie widzicie, lecz wierzycie, ucieszycie się radością niewymowną i pełną chwały wtedy, gdy osiągnięcie cel waszej wiary – zbawienie dusz” (1P 1,6-9).

Drodzy młodzi czytelnicy, drogie dzieci Boże: przed nami „sześć kroków, które prowadzą do przyjaźni z Jezusem”. Rozpoczynamy lekturę: szczęśliwej drogi, już czas wyruszyć na ścieżki wiary…

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

„Koinonia Św. Pawła” w Kielcach  
tel. 606 124 328

 

 

 

Skip to content