Wyjazd wakacyjny w Pieniny – Łapsze Niżne;

Termin: 6-13.08.2019; koszt: 600 zł

Temat tegorocznego wyjazdu wakacyjnego: Biblijna historia zbawienia

W związku z tym prosimy każdego uczestnika o zaprezentowanie jakiejś postaci biblijnej. Mile widziany eksponat, charakteryzacja, krótka historia, opowieść, piosenka, plakat. Należy zgłosić u organizatorów swój wybór, aby postacie się nie powtarzały.

W programie m.in.: spotkania, wędrówki, spływ Dunajcem (rafting), zwiedzanie, a przede wszystkim miłe spędzanie czasu.

Te rekolekcje pomogą Ci: pogłębić więź z Jezusem, którego zobaczymy w czterech odsłonach; odkryć Jego wielkość w pięknie stworzenia, a także poznać nowych przyjaciół.

Prosimy zabrać ze sobąBiblię (Stary i Nowy Testament), notatnik, buty do chodzenia po górach, stosowną odzież (okrycie przeciwdeszczowe, nakrycie głowy), elastyczne koszulki z materiałów syntetycznych (szybkoschnące), ew. legginsy, leki na własne dolegliwości, legitymację szkolną, prowiant na drogę, kieszonkowe na ewentualne opłaty wstępu oraz serce otwarte na Słowo Boże i na wszystko, co Stwórca przygotował dla Ciebie. Kartę zgłoszeniową oraz zaliczkę w wysokości 100 zł prosimy dostarczyć do końca czerwca.

Wyjazd autokarem 06.08 g. 8.00 (wtorek) spod kościoła św. Pawła. Zbiórka 7.45; powrót 13.08 (wtorek) w tym samym miejscu (ul. Bęczkowska 53a, Kielce).

Kontakt i zgłoszenia: s. Kinga (506 182 759)